Aktualizacja oprogramowania (v1.18)

Cieszymy się, że możemy ogłosić nową aktualizację oprogramowania do rozliczania kryptowalut, która wprowadza funkcję asystenta importu transakcji dla użytkowników giełdy Binance. Ta nowa funkcja usprawniła proces importu transakcji, który wcześniej bywał zawiły i skomplikowany.

Asystent importu transakcji

Asystent importu transakcji to łatwy w użyciu interaktywny formularz, który prowadzi użytkowników krok po kroku przez proces importu transakcji z giełdy Binance. Użytkownicy już nie muszą martwić się o brakujące pliki lub pominięte instrukcje, ponieważ asystent poprowadzi ich przez cały proces. Uproszczone instrukcje widoczne są bezpośrednio w asystencie, co ułatwia użytkownikom odnalezienie potrzebnych informacji i pozwala na sprawniejszy import transakcji.

Dodatkowo, na poszczególnych etapach formularza dostępne są odpowiednie przyciski, prowadzące na odpowiednią podstronę na platformie Binance, gdzie można zaimportować transakcje dla danej kategorii produktów. Dzięki temu użytkownicy nie muszą już samodzielnie szukać potrzebnych informacji, a proces importu jest jeszcze łatwiejszy i bardziej intuicyjny.

Dodatkowo, asystent importu transakcji automatycznie optymalizuje zapytania do API Binance, aby zminimalizować ilość wymaganych akcji użytkownika i zoptymalizować działanie integracji przez API. Dzięki temu użytkownicy otrzymują jeszcze bardziej wydajne i zoptymalizowane narzędzie do rozliczania swoich transakcji kryptowalutowych.

Jesteśmy przekonani, że dodanie asystenta importu transakcji do naszego oprogramowania do rozliczania kryptowalut zwiększy wygodę i komfort użytkowników oraz przyspieszy proces importu transakcji z giełdy Binance.