Zalety

Poznaj zalety naszego systemu do wspomagania rozliczania kryptowalut.

Szybko i prosto

Gdy obracasz kryptowalutami na giełdzie, powinieneś rozliczyć się z uzyskanych przychodów. Robienie tego poprzez generowanie list transakcji z giełd, a następnie manualne przetwarzanie ich może być kłopotliwe i czasochłonne, szczególnie jeżeli operujesz na wielu giełdach. Nasz system niesie rozwiązanie, które zapewni, że czas spędzony na obliczaniu zobowiązań podatkowych znacząco się skróci, a do tego będziesz mieć pewność, że zrobisz to bez pomyłek.

Wystarczy, że wprowadzisz dane do systemu, a następnie naciśniesz przycisk Generuj.

Jedno konto, wiele giełd

Już dziś możesz gromadzić wszystkie informacje w jednym miejscu i z tego miejsca mieć wgląd do swoich transakcji na giełdach kryptowalut. Obecnie bezpośrednio obsługujemy m.in. Zonda, Binance, Bittrex, Poloniex [pełna lista]. Dzięki możliwości utworzenia odpowiedniego pliku, możliwe jest także wsparcie dla dowolnej innej giełdy.

Zgodność

Obliczenia zostały opracowane na podstawie wytycznych zawartych w komunikacie Ministerstwa Finansów na potrzeby podatku dochodowego, a także na drodze bliskiej współpracy z ekspertami z biur rachunkowych specjalizujących się w rozliczeniach kryptowalut.

Oszczędność

Jeżeli jesteś osobą fizyczną, która handlowała w poprzednim roku na giełdach kryptowalut, to w większości przypadków wystarczy przepisać wartości wygenerowane w raporcie do zeznania podatkowego. Wykonanie tego samego zadania przez biura rachunkowe mogłoby zająć bardzo dużo ich cennego czasu, co przełożyłoby się na niemałą wycenę usługi. Ponadto wciąż nie każde biuro rachunkowe jest obecnie zaprzyjaźnione z tematem kryptowalut i znalezienie takiego na czas może być bardzo ciężkie.

Jeżeli prowadzisz biuro rachunkowe i masz wiele zapytań od potencjalnych klientów o rozliczenia kryptowalut, to nasze narzędzie pozwoli obsłużyć ich znacznie więcej w krótszym czasie.