Rozliczanie Abucoins

Zaleca się niezwłoczne pobranie historii transakcji z giełdy Abucoins, ponieważ platforma może zostać w każdym momencie wyłączona!

Przejdź do: Parametry | Generowanie kluczy API | Eksport plików

Parametry

Operacja API Import pliku
Kupno / sprzedaż
Wypłaty środków
Hard-fork
Program partnerski

Generowanie kluczy API

Zaleca się niezwłoczne pobranie historii transakcji z giełdy Abucoins, ponieważ platforma może zostać w każdym momencie wyłączona! Użycie kluczy API może wówczas nie być możliwe. Po pobraniu transakcji przez nasz system i wygenerowaniu raportu, operacje są przechowywane w pamięci podręcznej na naszych serwerach, dzięki czemu pobrana historia będzie przechowywana nawet, jeżeli strona Abucoins zostanie całkowicie wyłączona.

Po zalogowaniu do Abucoins wchodzimy w menu i wybieramy API [link].

Następnie w widocznym formularzu wybieramy z listy uprawnień opcję PODGLĄD. Aby uniemożliwić posiadaczowi klucza API wystawiania ofert i dokonywania wpłat i wypłat, upewniamy się, że pola HANDEL oraz WPŁATY, WYPŁATY nie są zaznaczone.

Opcjonalnie edytujemy frazę kluczową Passphrase, choć pozostawienie domyślnie wygenerowanych znaków będzie wystarczające.

Po upewnieniu się, że jedynie pole uprawnienia Podgląd jest zaznaczone i pole Passphrase nie jest puste, klikamy przycisk STWÓRZ KLUCZ API.

Może być wymagana dodatkowa akcja, w przypadku korzystania z weryfikacji dwuskładnikowej.

Klucz zostanie wygenerowany, a następnie wyświetlony. Klucz prywatny i wpisana fraza zabezpieczająca (passphrase) zostanie wyświetlona tylko jeden raz.

Lista wszystkich wygenerowanych kluczy wyświetlana jest na stronie do generowania i zarządzania kluczami API. Uprawnień kluczy nie można edytować, ale same klucze można w każdej chwili usunąć po zalogowaniu się do portalu.

Wygenerowaną parę kluczy należy wprowadzić do systemu podając w polach:

  • Public – klucz
  • Private – sekret
  • Passphrase – passphrase

Eksport pliku

Zaleca się niezwłoczne pobranie historii transakcji z giełdy Abucoins, ponieważ platforma może zostać w każdym momencie wyłączona!

Aby wyeksportować transakcje z giełdy Abucoins, wchodzimy w Historia transakcji.

Po załadowaniu się strony, wybieramy opcję Eksportuj całą historię transakcji. Pobrany plik można zaimportować do naszego systemu.

Nasz serwis używa plików cookies, aby dostarczać użytkownikom możliwość korzystania z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu wg polityki Google Analytics. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Rozumiem